پیشگیری از سرطان
۱۳۹۸ , مرداد ۲
باشگاه مشتریان رایطب
۱۳۹۸ , مهر ۲

سریع ترین روش درمان میگرن

چرا میگرن شروع می شود؟

برای ۱۰ درصد افرادی که دچار میگرن می شوند، مطمئنم که این سوال را می کنند:”چرا من؟ ” و به کوبیدن سرشان به دیوار فکر می کنند.

ببینید که آیا موارد دخیلی که ذکر می شود، به نظر می رسد که به وضعیت شما مربوط است یا خیر، اگر برای شما هم اینگونه است، ممکن است قبل از شروع به برخی چیزها سر بزنید.

استرس می تواند یک علت بسیار مهم باشد. گرفتگی می تواند به عنوان یک سردرد استرسی شروع شود و پس از آن گسترش می یابد، و به طور همزمان به میگرن دچار می شوند. آلرژی می تواند یک واکنش زنجیره ای ایجاد کند که به میگرن مربوط است.

کمبود مواد معدنی و ویتامین ها نیز می تواند موجب شروع میگرن شود. شایع ترین علت، کمبود آب و عدم تعادل الکترولیت است. این راه است که نمی تواند منجر به سر درد های بد و میگرن شود.

گروه بزرگ D (کمبود آب):

ظاهراً حتی اگر آب زیادی بنوشید، میمکن است آب بدن خود را از دست بدهید و به این دلیل است که وقتی الکترولیت ها در بدن شما پایین هستند، بدن برای حذف آب اضافی با الکترولیت کار می کند.

آن ها این تعادل را حالت هموستاسیس می نامند. علاوه بر این، اعتقاد بر این است که میگرن ممکن است باعث کمبود آب بدن شود. اگر این مورد صدق کند، این کار یک چرخه معیوب را شروع خواهد کرد.

کمبود آب موجب میگرن می شود که بیشتر بدن را تصفیه می کند و دچار میگرن می شود. در بخش سلامت نمناک گفتیم که تعجبی ندارد که ممکن است چند روز طول بکشند، زیرا بدن شما برای پیدا کردن تعادل داشتن آب کافی تلاش می کند.

 

گروه بزرگ E (الکترولیت ها):

اکنون مشخص است که الکترولیت در بدن شما مواد معدنی هستند که بار الکتریکی مثبت دارند. توابعی که این الکترولیت ها مسئولش هستند، کمک به انجام برخی از بزرگ ترین فرآیندهای بدن است.

شامل عملکرد عصب پشتیبان، تنظیم سیستم قلبی عروقی و تنظیم عملکرد ماهیچه ای. یکی دیگر از مواد معدنی که بخش مهمی در همه این مواد دارد، منیزیم است. منیزیم یک عامل ضد التهاب طبیعی است.

تصور می شود که میگرن، پاسخ التهابی به حساب می آید. برای حل این مساله نمک با کیفیت مورد نیاز است که برای معجون جادویی توضیح دادیم.

منیزیم از نمک می آید به مبارزه با هیاهو و التهاب در ذهنتان کمک خواهد کرد.

چگونه می توان از شر میگرن در ۵ دقیقه با این نوشیدنی خانگی ساده خلاص شویم:

آب لیمو با نمک می تواند میگرن را در چند دقیقه تسکین دهد:

اطلاعات شگفت انگیزی کشف شده است که می تواند به میگرن کمک کند.

ظاهراً یک روش طبیعی وجود دارد که می تواند به متوقف کردن میگرن در عرض چند دقیقه کمک کند.

معجونی پر از سحر و جادو را تهیه کنید.

مواد لازم:

آب

آب لیمو

دو قاشق چای خوری نمک.

مواد تشکیل دهنده را مخلوط کنید و چند دقیقه صبر کنید.

چیزهایی که باید در هنگام انتخاب مواد اولیه به خاطر داشته باشید این است که نمک باید کیفیت خوبی داشته باشد. نمک دریایی صورتی هیمالیایی یک نوع خوب است که به خاطر داشتن ۸۰ نوع ماده معدنی که شامل (شامل منیزیم) است، بسیار مفید می باشد و سطح سروتونین را بالا می برد.

این کار به تسکین درد و التهاب نیز کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و فروش : 95118376 - 021